Noviny Poprad č. 49 - 50 zo dňa 18. 12. 2019, ročník XXX

Dnes je sobota, 11. 7. 2020 | meniny má Milota

Noviny Poprad

V aktuálnom čísle:

V poslednom vydaní novín Poprad, ktoré vychádza v stredu 18. decembra 2019, si môžete prečítať:

* Aký bude rozpočet na budúci rok?

* Za koľko predá mesto kasárne?

* Priplatíme si za dane?

* Na čo radnica využije úver?

* Ako bolo na jarmoku?

* Komu urobilo mesto Vianoce o čosi skôr?

* Aké vianočné inšpirácie ponúkli študenti?

* Koľko rokov uplynie na Štedrý deň od narodenia Augustína Szásza?

* Ako trávi Vianoce cestovateľ Marek Slobodník?

* Komu pomáhali záchranári tentokrát?

* Kto je v Jedenástke roka 6. ligy PFZ? a ďalšie.

V tomto vydaní nájdete aj rozpis bohoslužieb v popradských chrámoch počas vianočných a novoročných sviatkov, ale aj horoskop na rok 2020!

V novinách Poprad nájdete aj Spoločenskú kroniku, pozvánky na kultúrne a športové podujatia a ďalšie.

Noviny Poprad v podobe vianočného dvojčísla dostanete kúpiť v novinových stánkoch a vybraných predajniach potravín tentokrát za 0,60 eur.

POZOR!!!! Všetko popradské poruke - v novom roku aj vo vašej schránke!!! Šťastné a veselé želá redakcia novín Poprad...

Charitatívna jazda Rally Radosti

Od piatka 7. do nedele 9. júna sa uskutoční charitatívna jazda Rally Radosti naprieč celým Slovenskom a na trase nebude chýbať ani Poprad.
Tridsať „športiakov“ prejde budúci víkend cez celé Slovensko, aby pomohli dobrej veci. Rally Radosti je charitatívna jazda, ktorej hlavným cieľom je spojiť ľudí s rovnakou záľubou, aby sa spoločne angažovali a pomohli deťom s onkologickým ochorením. S nápadom a jeho realizáciou prišli štyria kamaráti – Peter Jakabovič, Daniel Čačala, Daniel Minárik a Michal Krajčír, ktorí si v mene občianskeho združenia kladú za cieľ spojiť príjemné s užitočným.
Charitatívna jazda začne v piatok 7. júna na námestí v Trnave a skončí v nedeľu 9. júna v Trenčíne. Za tri dni prejde kolóna tridsiatich luxusných „superšportov“ aj cez Banskú Bystricu, Košice, Poprad (v sobotu 8. júna od 13. hod. na Námestí sv. Egídia) a Žilinu. V každom meste sa kolóna zastaví a popri sprievodnom programe bude zbierať peniaze na podporu onkologicky chorých detí.
Občianske združenie Rally Radosti začiatkom mája zverejnilo na svojich stránkach aj číslo transparentného účtu, na ktorý bude možné až do ukončenia charitatívnej jazdy prispievať akoukoľvek sumou.