V tomto vydaní nájdete aj rozpis bohoslužieb v popradských chrámoch počas vianočných a novoročných sviatkov, ale aj horoskop na rok 2020!

V novinách Poprad nájdete aj Spoločenskú kroniku, pozvánky na kultúrne a športové podujatia a ďalšie.

Noviny Poprad v podobe vianočného dvojčísla dostanete kúpiť v novinových stánkoch a vybraných predajniach potravín tentokrát za 0,60 eur.

POZOR!!!! Všetko popradské poruke - v novom roku aj vo vašej schránke!!! Šťastné a veselé želá redakcia novín Poprad...

Orli sú v najlepšej pohárovej osmičke

Futbalisti FK Poprad odohrali minulý týždeň v stredu osemfinálový zápas Slovnaft Cup-u na domácej pôde proti druholigovému rivalovi z Banskej Bystrice (na foto).
O osemfinálovú výhru 3:0 v pohári nad Banskou Bystricou sa postarali dvojgólový strelec Tibor Slebodník a v predposlednej minúte zápasu aj Enzo Arevalo. Popradčania sa tak prebojovali medzi osem najlepších tímov na Slovensku po štvrtýkrát za sebou. „Postup sa nerodil ľahko. Teší ma, že sme sa otriasli z prehry v Púchove. Výsledok je výborný, aj keď predvedená hra v prvom polčase nebola najideálnejšia. Chlieb sa začal lámať v druhom polčase. Najviac ma mrzí zranenie troch hráčov, ktorí museli nútene opustiť ihrisko,“ skonštatoval po pohárovom víťazstve tréner FK Poprad Marek Petruš.
Traja zranení hráči – Dragan Andrič, Peter Maslo a Martin Luberda chýbali M. Petrušovi v nedeľu v zápase 16. kola II. ligy proti Béčku Slovana v Bratislave. Popradčania museli doťahovať jednogólovú stratu a napokon uhrali remízu 1:1. Zverenci Mareka Petruša sa s jesennou časťou II. ligy rozlúčia už v sobotu 9. novembra, keď v NTC privítajú o 16. hodine Podbrezovú.
Výsledky: Osemfinále Slovnaft Cup-u v stredu 30. októbra Poprad – B. Bystrica 3:0 (0:0), góly Popradu: 56. a 60. Tibor Slebodník, 89. Enzo Arevalo. 16. kolo II. ligy v nedeľu 3. novembra Slovan BA - Poprad 1:1 (1:0), gól Popradu: 82. Stanislav Olejník.
Program: 17. kolo II. ligy v sobotu 9. novembra o 16. hod. Poprad - Podbrezová.